Наши контакты

Самый справедливый суд в городе Запорожье?
 

ВЕРХОВНИЙ СУД ВИСЛОВИВСЯ ЩОДО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ

Господарськими судами розглядалась справа за позовом товариства про зняття арешту з майна. Товариство просило господарський суд зняти арешт, накладений на автомобіль у межах виконавчого провадження, оскільки відповідно до умов договору купівлі-продажу транспортних засобів арештований органом ДВС автомобіль перейшов у власність Позивача, а накладення арешту на таке майно обмежує власника у здійсненні права власності.

Подробнее...

Відкриті захисту лише під час апеляційного розгляду докази, які вже існували на момент звернення із обвинувальним актом, не можуть вважатися судом допустимими (ВСУ від 12 жовтня 2017р. у справі № 5-237 кс (15)17)

Фабула судового акту: При аналізі таких постанов здається, що формальності вже давно панують над суттю, а ВСУ посилюючись практикою ЕСПЛ просто дисциплінує суддів та прокурорів на майбутнє. На жаль це призводить до скасування фактично правильних рішень та створює легенди про процесуальні перемоги деяких адвокатів, які потім видаються за найцінніше знання на комерційних семінарах.

Подробнее...

ВІДСУТНІСТЬ У ВИРОКУ СУДУ ВСТАНОВЛЕННЯ МОТИВУ ЗЛОЧИНУ Є ІСТОТНИМ ПОРУШЕННЯМ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНУ

Вироком суду особу засуджено за ст. 115 ч. 1 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 14 років. Суд визнав особу винуватим та засудив за те, що він маючи умисел на вбивство, з невстановлених причин під час вживання спиртних напоїв завдав множинні удари руками та в подальшому кілька ударів молотком по голові особі, заподіявши відкриту черепно-мозкову травму, яка відноситься до тяжкого тілесного ушкодження за критерієм небезпеки в момент заподіяння і перебуває в прямому причинному зв'язку з настанням смерті.

Подробнее...

Виселити не можна залишити: як зняти з реєстрації особу із Вашого житла.

Таким чином, якщо у Вашому житлі зареєстрована особа, яка тривалий час не проживає за місцем реєстрації, Ви маєте право зняти дану особу з реєстрації. Проте існує багато нюансів такої процедури, на які необхідно звертати увагу для досягнення максимально позитивного результату.

Подробнее...

Депутатам запропонують іншу версію закону про адвокатуру?

Раніше голова ВКДКА Олександр Дроздов наголошував, що ліквідація усталених форм самоврядування, запропонована Радою з питань судової реформи, вдарить по авторитету адвокатури. А НААУ пропонувала альтернативний проект з реформування.

Подробнее...

Юридические новости

Что для Вас наиболее важно при выборе юриста/адвоката?