Наши контакты

Самый справедливый суд в городе Запорожье?
 

Депутатам запропонують іншу версію закону про адвокатуру?

Раніше голова ВКДКА Олександр Дроздов наголошував, що ліквідація усталених форм самоврядування, запропонована Радою з питань судової реформи, вдарить по авторитету адвокатури. А НААУ пропонувала альтернативний проект з реформування.

«У діалозі з представниками Ради Європи, а в Україну приїжджав спеціальний радник Генерального секретаря, ми обговорювали можливість того, щоб направити законопроект до Венеціанської комісії. Так ми отримаємо авторитетну і професійну оцінку на відповідність європейським стандартам. Ми вважаємо, що важливо її отримати до передачі законопроекту в парламент, щоб уникнути скандалу, як з проектом по Антикорупційного суду. Крім того, ряд положень законопроекту містять корупційні ризики, що взагалі веде реформу в протилежному напрямі від її цілей», - зокрема зазначив В.Гвоздій.
Таку думку під час інтерв’ю виданню «Українські новини» висловив член цієї групи, заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, коментуючи формат роботи над законопроектом.Не виключено, що до Верховної Ради буде передана інша версія проекту Закону про адвокатуру, ніж та, що обговорювалася і була погоджена робочою групою при Раді з питань судової реформи.

 

Юридические новости

Что для Вас наиболее важно при выборе юриста/адвоката?